Një 25-vjeçar, me banim në Shijak u arrestua nga Policia e Tiranës pasi i është zbuluar një bazë ku mbante a.rmë , dr.ogë dhe një sasi lëndësh p.lasëse.

Gjatë kontrollit të ushtruar në ambientin në pronësi të 25-vjeçarit me inicialet E.V, në afërsi të Vorës shërbimet e Policisë kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një sasi lënde narkotike të dyshuar cannabis sativa, një a.rmë z.jarri automatik, 40 fishekë, një sasi lënde plasëse, si dhe sende të tjera të kundërligjshme.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here