ELBASAN

Një burrë, rreth moshës 45 vjeç tentoi të hidhej nga lartësia këtë të mërkurë në Elbasan.

Ai kishte hipur në Rrapin e Bezistanit dhe kërcënonte se do të hidhej nga aty, teksa thërriste me zë të lartë: “Poshtë Rama, do hidhem”.

Kjo pamje ka alarmuar qytetarët që po kalonin në vendngjarje, të cilët lajmëruan menjëherë policinë, që ka ndërhyrë..

Pas ardhjes së uniformave blu, u bë e mundur zbritja e 45-vjeçarit, i cili dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here