‘Prostitutë e vogël’, Uindi Haxhia sherr me ish-banorin e ‘Kafazit të Artë’

0
32
Uindi Haxhia është një prej personazheve më të ndjekur në Instagram, postimet e të cilës tërheqin shpesh vëmendjen e të gjithëve dhe nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.

Disa minuta më parë, ajo ka marrë vëmendjen e ndjekësve teksa ka postuar në Instastory foton e bisedës mes saj dhe Arben Kasemit, ish-banorit të Kafazit të Artë, i cili më parë ka deklaruar se menaxhonte faqen ‘Vipat e bllokut’ në Instagram.

Siç e shohim në foto, mes të dyve ka plasur sherri, pasi Arbeni e ka ofenduar Uindin, duke e quajtur mes të tjerash edhe prostitutë.

“O prostitutë e vogël dhe e shpifur, Ben Kasemi jam. Ti k** as në ëndërr s’e sheh dot se s’ta jep kush. Vazhdo, ëndërro dhe fantazo, se me ato përmasa s’ke për ta njohur ndonjëherë. Biles një sugjerim, mos fut shumë banane e karrota se e ke bërë p*** si centrifugë. Ëndërro k*** se mbase një ditë do e shijosh. Ëndrra të ëmbla.”- ia ka shkruar ai Uindit.

Mirëpo 18-vjeçarja nuk ja ka përtuar, duke ju përgjigjur mesazhit të tij:

“Obobo sa njeri i degjeneruar je. Mirë njerëzit, por edhe jeta të ka q** në bythë ty. Mos e vrit mendjen për mua ti, se ndryshe nga ti, bota ime s’rrotullohet rreth k**. Për sa i përket atyre bananeve dhe karrotave, e ke tepruar me ato lloj pornosh që sheh. Ben Kasemi të lutem tani mos bëj sikur merr vesh nga p*** dhe vazhdo rutinën tënde si një bbc, pëlqyes i anusit. Zoti qoftë me ty, Byth Karemi.”- ka shpërthyer Uindi në Instastory.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here