Prrenjas, banorët me qese mbledhin para në rrugë

0
33

This post has already been read 20 times!

PRRENJAS

Paratë kanë mbushur trotuarin në qytetin e Prrenjasit dhe banorët nuk kanë nguruar t’i mbledhin.

Ashtu sikurse do bënim të gjithë, banorët e qytetit që janë gjendur në vendin ku kanë rënë paratë, shfaqen duke u ulur dhe duke i mbledhur me qese në dorë.

Siç shihet në videon e publikuar në rrjetet sociale, 4 persona po marrin paratë që gjenden në tokë.

Nuk dihet se si kanë përfunduar ato para aty, dhe as sa është shuma e tyre.

Por, ekziston mundësia që të jenë dhe fallco, apo lojë nga ndonjë person.

Më poshtë pamjet:

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here