PS fiton në Korçë, Spaho: PD arriti objektivin, morëm 5 mandate
Kandidati demokrat në qarkun e Korçës, Edmond Spaho ka deklaruar në përfundim të numërimit të votave në këtë qark se PD ka realizuar objektivin me 5 mandate me një rritje 20%.

Sapo ka përfunduar numërimi i votave në qarkun e Korçës. PD ka realizuar objektivin në këtë fushatë. Kemi marrë 5 mandate me një rritje 20% të votave në krahasim me vitin 2017.

Falenderoj qytetarët që na mbështetën në këtë fushatë të vështirë dhe strukturat e PD. Duke i dhënë alternativa qytetarëve të këtij qarku”, u shpreh Spaho.

Për më shumë informacione, lajme të përzgjedhura foto dhe video interesante, ju ftojmë të na ndiqni edhe në faqen zyrtare të meganews.al në Instagram, një tjetër mënyrë për të qenë në kontakt me gjithësecilin prej jush. Instagram: @meganews.al

.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *