Categories: Uncategorized

“Pse iu dështoi plani?”. Armina Mevlani flet për herë të parë, ja pse e anulluam dasmen me Shkelzen Berishen

Blogerja Armina Mevlani ka qenë dje e ftuar te Rudina ku ka deklaruar se do të martohet vitin e ardhshëm me Shkëlzen Berishën.

Ajo ka treguar se ka thuajse gjithçka gati, sepse për fustanin e nusërisë do të bashkëpunojë me dizanjer të huaj, që do stilojnë diçka posaçërisht për të.

“Nuk kisha lënë diçka konkrete, thjesht më pëlqente 2020-ta në vjeshtë si datë për martesën. Kur filloi në shkurt pandemia isha në diskutime nëse do ta bënim apo jo dasmën këtë verë. Dhe në momentin kur filloi kjo situatë i lashë gjërat përgjysmë, sepse mendova kur kam pritur në bashkjetesë gjithë këto vite, çfarë do ndryshojnë mes meje dhe Shkëlzenit disa muaj më shumë apo 1 vit. Mendova që më mirë të bëhet në një moment kur të gjithë të ndihen të sigurt. Ndoshta dhe vitin tjetër nuk do zhvillohen gjërat, por nuk do doja ta shtyja më shumë. Ndoshta do bëja diçka më intime. Edhe nëse nuk bëhet me shumë njerëz, vitin tjetër patjetër do bëjmë diçka më të vogël, sepse kam dëshirë të krijoj familje dhe t’i kem gjërat e shtruara”, tha Armina.

Ajo shtoi se ka dashur gjithmonë të ndjekë një rend në jetën e saj, të bëj në fillim fejesën, martesën e më pas një fëmijë.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago