Itali/ Kushëri tenton t’u marrë jetën dy vëllezërve shqiptarë binjakë

0
1386

This post has already been read 1233 times!

Një ngjarje e r ëndë ka ndodhur në Itali, gjatë javës së kaluar. Dy vëllezër binjakë, 36 vjeçar, të kombësisë shqiptare janë që lluar nga një i afërmi i tyre, të premten në mbrëmje.

Breshia - Home | Facebook

Një nga binjakët ndodhet i shtruar në gjendje të rëndë në Poliambulancën e Breshias, me pl agë në pjesën e barkut, ndërsa vëllai në spitalin Castiglione delle Stiviere.

Kushëriri, që banon në Cavriana, u arr estua nga kar abinierët. Dy vëllezërit ndodheshin brenda një bari. Papritur përballë barit ka ndaluar një makinë nga ku ka zbritur një person që u ka kërkuar të afroheshin dhe më pas ka ndodhur ajo ngjarje.

breshia – Lapsi.al

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here