Publikohen pamjet! Majlinda Bregu shfaqet si kurrë më parë, ndërhyn gazetari (FOTO)

0
19

Majlinda Bregu njihet si një ndër figurat e njohura të politikës që kujdeset vazhdimisht për imazhin e saj. Ndonjëhere Bregu shton daljet publike në një format jashtë politikës.

Së fundmi ajo tregoi një anë krejt tjetër të vetes. Anën e saj familjare larg asaj që jemi mësuar ta shikojmë.

Ajo ka publikuar një foto, teksa ka gatuar një ëmbëlsirë që nga pamja duket me të vërtet e shijshme!

Nuk ka mjaftuar vetëm kaq, pasi në këtë mes nuk mund të mos dilte në ‘skenë’ edhe politika.

Gazetari Elvi Fundo i ka komentuar Bregut nëse kjo ëmbëlsirë është bërë me recetën e kryedemokratit Lulzim Basha i cili disa ditë më parë theu rrjetin teksa u shfaq duke gatuar për familjen e tij.

Bregu nuk përmban të qeshurat dhe shkruan: Nuk bie pre e provokimeve

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here