Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka publikuar një foto-montazh të Lulzim Bashës me aleatët e tij të plakur dhe të thinjur për të cilët shkruan me ironi se do të vijnë në pushtet në vitin 2037, kur të mos jetë më Sali Berisha.

“Rëndësi ka të mbash “qorrat” me shpresa….

Dhe ndoshta një ditë do ndodh ose largohet vetë..

Por Saliu do na mungoj atë vit.

Natën e mirë!”, shkruan Spahiu.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here