Kanë dalë pamjet nga momenti i kapjes së një prej autorëve të grabitjes në Vlorë. Pasi ky i fundit kishte qëlluar disa herë me armë pas grabitjes së argjendarisë, është neutralizuar nga efektivët.

Ballkanweb ka publikuar videon ku dëgjohen të shtënat me armë dhe momentet kur autori neutralizohet nga policia. I shtrirë në tokë, uniformat blu i vënë prangat autorit.

“>http://


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here