Pasi hodhi poshtë zërat për ndarje nga partnerja me të cilën ka dhe një vajzë, këngëtari i njohur shqiptar, Stine teksa ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone”, përballë moderatores Ester Bylyku, tregoi dhe një ndër çmenduritë më të madhe që ka bërë një femër për të.

“Unë isha në semafor, dhe ajo u hodh përpara makinës. Qëndroi aty pak sekonda pastaj iku se s’kishte c’të bënte”- tregoi Stine.

 


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here