Ra kjo zi/ Korona i merr jetën punonjësit të Tv Klan: Kishte vetëm pak kohë që ishte bërë baba, iku në lule të rinisë

0
16

Një lajm i t me rrshëm ka mbërritur këtë pasdite për median dhe miqtë që e njohën.

Julian Buzo, montazhier në Tv Klan ka humbur jetën pas një bet eje të gjatë me Covid. Lajmi është dhënë nga kolegët e tij.

Julian Buzo, kishte disa vite që punonte si montazhier në Tv Klan.

Ai ishte bashkëshorti i gazetares së STOP, Odeta Gjevori. Ndërkohë që kishin vetëm pak kohë që ishin bërë prindër të një vajze.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here