Ra nga kati i tretë dhe vdiq? Zbulohet identiteti i viktimës, është vëllai i personit të rrezikshëm. I kishte shpëtuar dhe një…Albert Taullau eshte personi i cili dyshohet se ka rënë nga kati i tretë i banesës ku banonte dhe ka ndërruar jetë sot ne mengjes ne Lushnje.

Burimet bëjnë me dije se ai është vëllai i Saimir Taullaut, me precedentë të theksuar kriminal.

Vetë viktimës i kanë bërë dhe atentat me eksploziv në biznesin e tij para disa kohesh.

Informacioni paraprak

Sot rreth orës 10:35, në lagjen “Loni Dhamo”, Lushnjë, shtetasi A. T., 58 vjeç, dyshohet se ka rënë nga kati i tretë i banesës ku banonte dhe ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *