Rama: Do shkoj unë në Londër t’i marrë 100 kuksianë të votojnë PD-në

0
109

This post has already been read 102 times!

TIRANE

Kryeministri Edi Rama ka thënë se aeroporti i Kukësit do të jetë gati shumë shpejt.

Ai nuk i ka kursyer ironitë duke thënë se do të shkojë vetë në Londër dhe të marrë kuksianët atje për të votuar PD-në në zgjedhje.

“Mora një tjetër informacion të detajuar për aeroportin e Kukësit. Jam i bindur se kuksianët nga Londra që janë tallur dhe me kanë qeshur.

Do ti marr në Londër dhe do ti sjell në Kukës. Do ti marrë unë nga Kukësi dhe do ti sjellë dhe të vijnë të votojnë PD-në. Do jua bëj unë 100 vota falas për PD jo si ato që janë mësuar të marrin”  tha Rama.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here