Rama shpall fitoren, fton socialistët në festë
Kryeministri Rama ka njoftuar se sot në orën 18:00 PS do të festojë fitoren në zgjedhje.

Procesi i numërimit të votave është drejt fundit, ku Partia Socialistr ka grumbulluar 73 mandate deri më tani.

Rama shkruan:

Sot në 18.00, në Sheshin Skënderbej, skuadra kampione e patronazhistëve, koordinatorëve, drejtuesve, deputetëve dhe kush të dojë të na bashkohet për përqafimin e fitores❤

#PS12🌹#Fitore💪 #Kampionë

.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *