Ndërsa ka fituar mandatin e tretë, Edi Rama nuk e ka kursyer një bast të ri, teksa para gazetarëve në Opinion ka deklaruar se jo vetëm që do të fitojnë mandatin e katërt, por do të marrin edhe më shumë vota.

Ai u tha gazetarëve se PS është një makineri fitoreje dhe PD gjithmonë do të dalë e dyta, teksa tha se në zgjedhjet e ardhshme PS do të fitojë mbi 850 mijë vota.

Sipas Ramës PD është një parti pa strukturë, ndërsa tha se partia bëhet me shkencë dhe nuk bëhet me parashikime. /Shkodra News

 


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here