Rama vë bastin me shqiptarët: Këtu do më keni edhe 5 vite do e shikoni, kush nuk beson do e…

0
28
Albania's Prime Minister Edi Rama waits before a meeting of the EU-Western Balkans Summit at the EU headquarters in Brussels Belgium February 16, 2020. Aris Oikonomou/Pool via REUTERS REFILE - CORRECTING COUNTRY

This post has already been read 23 times!

Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për shtyp me gazetarët ditën e sotme u shpreh i bindur për një mandat tjetër si kryeministër i këtij vendi.

Rama shprehet i bindur: Këtu do më keni edhe për 5 vite të tjera… - Top Channel

Ai tha se do të jetë në krye të vendit edhe për 5 vite të tjera.

“Këtu do më keni edhe 5 vite, pastaj do të flasim deri 2025-2026 do jem, por do flasim prap”, tha Rama gjatë konferencës për shtyp me gazetarët.

Kujtojmë se vitin që vjen më 25 prill do të mbahen zgjedhjet e ardhshme.

Këtu do me keni edhe 5 vjet!”, Rama nuk heq dorë nga legalizimi i kanabisit dhe ironizon gazetarët : Do privatizojmë edhe Kryeministrinë... - Politike

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here