Rastësi e dhimbshme, aktorja turke humb bashkëshortin dhe në jetën reale

0
16

This post has already been read 14 times!

Aktorja e njohur turke, Ozgu Namal, po kalon një humbje të madhe në jetën e saj.

Aktorja, e njohur ne Shqipëri në personazhin e ‘Elif’ në serialin ‘Lugina e Ujqërve, ka humbur bashkëshortin e saj nga një atak në zemër.

Namal dhe bashkëshorti i saj Serdal Oral ishin të martuar prej shumë vitesh dhe prindër të dy fëmijëve gjithashtu.

Ndërkohë, humbja duket se është bërë më e madhe për aktoren, pasi ajo nuk mundi të merrte pjesë në varrim dhe dërgoi vetëm një kurorë në kujtim të tij, nga ajo dhe fëmijët.

Mirëpo, humbja e bashkëshortit të Namal duket se është një rastësi, pasi ajo përjetoi të njëjtin fat si personazhi i saj ‘Elif’ në serialin ‘Lugina e Ujqërve’, ku humbi të dashurin e saj, Ali Candan.

Ozgü Namal dhe Serdar Oral, prej katër vitesh ishin vendosur në një shtëpi në Mugla.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here