Regjistrohet fenomeni i rrallë natyrorë, çfarë ndodhi mbrëmë natën në qiell, si shpjegohet

0
14
Një fenomen i rrallë natyror ka ndodhur në Melburn të Australisë mbrëmjen e 14 Shkurtit.

Mediat e huaja raportojnë se një meteor ndriçoi për disa sekonda qiellin e Melburn-it dhe të gjithë kanë mbetur të habitur. Ky fenomen është filmuar nga qytetarët dhe është shpërndarë në shumë media, përfshirë dhe BBC.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon në linkun më poshtë: https://www.bbc.com/news/av/world-56068503

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here