Numërohen 4846 nga 5199 kuti, PS i merr mandatin LSI-së në Durrës, shkon në 74, PD 59

Ora 12:00- LSI humbet mandatin në Durrës, i cili i shkon PS. Teksa janë numëruar 4846 nga 5199 kuti, PS merr 74 mandate, PD 59, LSI 4 dhe PSD 3. Gjithsesi ky është rezultati i momentit dhe nga numërimi i çdo kutije në këtë qark mund të ndryshojë.


Previous articleRama njofton festë, por si është atmosfera në selinë blu? Basha takim urgjent me Eduart HaliminLeave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here