Rinian Leka 33-vjeçari, i lindur në Rrëshen dhe i rritur mes Romës dhe Tiranës.

Ish konkurrenti simpatik i sezonit të kaluar, i cili nuk doli cift nga programi, kjo për shkak të refuzimit të bukuroshes Ana Kauri.

Ai kishte paralajmëruar më parë se do ta bënte publike vajzën që i ka rrémbyer zemrën, e cila u bë edhe shkàk që Leka të dilte nga programi i dashurisë.

Kohët e fundit ai ka publikuar marrëdhënien e tij dashurore më avokaten shqiptaro-spanjolle Anisa Berliku, e cila është edhe nënë e një vajze të vogël, të quajtur Chloe.

Lidhja e tyre vazhdon ende, dhe dyshja janë madje shumë aktiva nëpër rrjete sociale, duke na mbajtur të informuar edhe për detajin më të vogël të lidhjes së tyre.

Momentalisht ato po bëjnë pushime, në jug të Shqipërisë, në Ksamil tek ‘Tre Ishujt’.

Berkliu shfaqet në bikini me format më perfekte të mundshme krah të dashurit të saj të zemrës Riniani.

Duket sikur ato po e shijojnë më së miri jetën e natës dhe pushimet në terësi nén rrezet e diellit dhe buzë detit.

Në një video postuar në rrjetin InstaStory, Berkliu shfàqet në makinë me Rinianin e veshur me një bluzë të bardhë, dekòlte nga ku edhe shihet bikini ngjyrë të zezë .No description available.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here