Categories: Uncategorized

Rishfaqet Zogu i Tironës/ Ankohet se gjate qendrimit ne shtepi ska se kush tja rruaje ….

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tironës”, tashmë është lënë në arrest shtëpie, pas 5 muajsh b.urg. Ai ka publikuar foto duke u ankuar se nuk ka kush t’ia rruajë mjekrën dhe shprehet i brengosur për këtë fakt me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Ne ‘arrest shtepie’, jena bo icik me shku te berberi po s’dalim dot ca me bo”,-shkruan ai anë fotos. 27-vjeçari u arr.estua pas përgjimeve telefonike, mesazheve dhe vëzhgimeve në terren për ‘shfrytëzim pro.stit.ucioni’ dhe ‘pro.stit.ucion’.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago