Categories: Uncategorized

Rita Ora na ben perseri krenare/ Bën postimin e veçantë me shqiponjën dhe dy flamujt e zemrës

Në foton që ka publikuar29-vjeçarja shfaqet teksa në krahun e saj qëndron një shqiponjë që mban dy flamujt, atë të Kosovës dhe Shqipërisë.

– Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka treguar gjithmonë me shumë krenari origjinën e saj shqiptare.

Së fundmi ajo përmes një postimi në InstaStory ka kujtuar vendin prej nga vjen. Rita ka shpërndarë një pikturë me motivet kombëtare shqiptare.

Postimi i Rita Orës në InstaStory.
Në foton që ka publikuar29-vjeçarja shfaqet teksa në krahun e saj qëndron një shqiponjë që mban dy flamujt, atë të Kosovës dhe Shqipërisë.

“Më pëlqen kjo.”- ka shkruar Rita Ora krahas fotos që ka publikuar.

Kjo nuk është hera e parë që Rita publikon foto të tilla, apo bën statuse sa i përket Kosovës dhe Shqipërisë, duke kujtuar herë pas here origjinën e saj shqiptare, pavarëisht se ka arritur shumë sukses në skenat botërore.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago