Rrëqeth 20-vjeçarja shqiptare: Vjehrri më puthi në buzë donte të bënte fëmijë me mua dhe pastaj…

0
37

This post has already been read 19 times!

Një 20-vjeçare me in icialet R.K nga Peja ishte rra hur në mënyrë sist ematike nga bashkëshorti me inicialet B.M me të cilin është e martuar prej dy vitesh. Madje, nga rr ahja që kishte marrë nga burri i saj e kishte cc uar atë në alivanosje.

abuzim seksual Archives - Ora News

Për shkak të problemeve me burrin ishte detyruar të përdorte edhe qetësues. Por, këto nuk janë arsyet pse R.K i është drejtuar po licisë së Kosovës për të kërkuar ndi hmë.

Deklaratë që ajo ka dhënë në stacionin e po lic isë.

“Arsyeja që unë kam ardh në Po lici është se tani m’u kanë fillu me mu paraqit probleme edhe me vjehrrin tim, i cili një ditë derisa ishte në shtëpi, para ditëlindjes sime me datën 14.01.2020 deri sa në shtëpi kam qenë unë e vetme së bashku me djalin e kunatit tim i moshës 3-4 vjeçare, vj ehrri im Isufi më ka puthë në buzë dhe rreth qafës, unë i kam reagu me fjalët se çka je ka bon kështu dhe jam munduar të largohem prej tij”, ka deklaruar R.K.

Mbrojtja e fëmijëve nga abuzimi seksual. Statistikat e rendisin Shqipërinë  në vendet e fundit - Top Channel

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here