Rrëqeth nëna shqiptare: E doja sa shpirti im e di, po ai më mori vajzën 16 vjeçe dhe iku me të, thotë s’ta jap e dua

0
619

This post has already been read 612 times!

Historia e pazakontë e dashurisë mes një 60-vjeçari dhe një vajze 15 vjeçe, u rikthye në emisionin ‘Pa Gjurmë‘, në Report TV, nga nëna e vajzës Violeta Dobruna.

E bija 15-vjeçe ia mbath me 60-vjeçarin, i moshuari dërgon mesazh live: Nuk  e lëshoj, unë e dua

Pas një bashkëjetese prej dy vitesh me Istref Avdiun, ky i fundit z ë të dashur të bijën, me të cilën është larguar që prej 29 korrikut të këtij viti.

Violeta Dobruna dyshon se, vajza është marrë nga ish-bashkëjetuesi me qëllime shfry tëzimi. Për Violetën, nënë e katër fëmijëve, kjo ngjarje e ka zanfafillën në vitin 2013 kur, pasi u divorcua nga bashkëshorti i saj nis një mardhënie të re dashurie me Istrefin.

Ajo rrëfen sesi zbuloi raportin e partnerit të saj, prej 9 muajsh me të bijën e mitur. Ndërsa në një reagim live në emision me sms, Istrefi ka pohuar se ndodhet në Serbi së bashku me vajzën 15 vjeçare.

Reagon për 'Pa Gjurmë' i moshuari që u dashurua dhe rrëmbeu 15-vjecaren:  Vajza është me mua dhe më lini të qetë - Shqiptarja.com

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here