Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj cilësohet si një nga figurat publike më pozitive dhe karakterizohet nga sportiviteti me të cilin i sheh gjërat. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit momente nga jeta profesionale dhe personale, shpesh të veshura me nota humori. Së fundmi, Rudina ka realizuar një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, ku mes të tjera është pyetur rreth tre gjërave që nuk i ka thënë kurrë për veten publikisht.

“3 gjera qe nuk i ke thene kurre publikisht per veten”, e ka pyetur ndjekësi.

“1: nuk kam veshur kurre kurre asgje fake (me dijeni)

2: nese une i dergoj dikujt nje voice message, eshte mire ta degjoje kur eshte vetem, sepse flas shume fjale te pista.

3: kam dashur te behem police”, është përgjighur moderatorja duke na treguar disa gjëra që nuk i paskemi ditur më parë.

/News31

.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here