Rudina publikon pamjet me Markun ku… dhe habit me fjalët: Unë ty do të kafshoj të b…

0
35

This post has already been read 32 times!

Rudina Dembacaj, ka publikuar një video nga udhëtimi me partnerin e saj, Mark Frroku, në Turqi.

Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë një darke romantike, dëgjohet kur thotë “o Mark Frroku, ta hëngsha buzën”. Përgjigja e Frrokut për këtë është “do i postosh këto gjëra, ke lujt mendsh!”.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here