Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashura të showbiz-it shqiptar që nuk ng urro jnë as një herë ta shprehin hapur dashurinë që kanë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Sot dyshja bëjnë 4 vite bashkë dhe këtë moment kanë vendosur ta festojnë në pr iva tësi të plotë me njëri-tjetrin. Eni ka publikuar një video në të cilën shihet duke bërë gëzuar me Gencin dhe përkrah ka shkruar:

“Gëzuar përvjetorin dashuria ime! 4 vite bashkë”, shoqëruar me një zemër të kuqe.

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here