Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Rudina Dembacaj është mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë detaje nga jeta e saj private dhe profesionale.

Me një ‘ask question’, ndjekësit kanë nisur sërish nga pyetjet për Mark Frrokun.

“Nga 1-10 sa je penduar që je martuar me Markun?”, ka qenë një prej tyre.

“Motër kur të kem ndonjë pendesë, do kem gjetur burrin e radhës. Falë zotit nuk jam penduar asnjë moment”, i është përgjigjur Rudina.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here