Sa me fat/ Nusja e Ermal Fejzullahut qenka me fat të madh: Vjehrra i bën dedikimin e bukur, ja cfarë i ka shkruar

0
16


Ariana dhe Ermali janë çifti simpatik i estradës. Dyshja Fejzullahu ka ditë që kanë filluar pushimet në atraksionin më të vizituar nga vipat shqiptarë.

Ata ndodhën në Dubai, ku nga atje nuk kanë munguar imazhe e shumta që kanë sjellë për ndjekësit e tyre.

Mungesa e tyre po vërhet edhe në shtëpi. Është Nera ajo e cila me anë të kësaj foto iu shprehë dashurinë djalit dhe resë. “Dashurit e nanes”, ka shkruar ajo.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here