Sandër Frangaj “fut” në sherr Ermal Mamaqin me Olti Currin, ja mesazhet

0
107

This post has already been read 99 times!

Aktori i njohur dhe prezantuesi Ermal Mamaqi, ka bërë batuta me blogerin e opinionistin Olti Curri.

Kësaj radhe “mollë sherri” ka qenë një foto e postuar nga Ermali ku kanë dalë Aleksandër Frangaj, Vera Grabocka, Valbona Selimllari dhe Ermal Mamaqi. Por ajo që bie në sy është shkrimi poshtë fotos ku Ermali nuk harron të bëjë batuta: Aleksandër Frangaj 20 vjeç. Por kjo batutë nuk është lënë me kaq nga Olti i cili e thumbon duke i thënë se mos i bëj qejfin Aleksandrit se ia hedh për nga pamja Pirro Çako, duke komplimentuar edhe Verën e Valbonën për pamjen e tyre.

Ermali nuk ka ngurruar duke ia kthyer batutën duke i thënë : Xheloz i dreqit!

S’kishin si të mungonin batuta e shakatë me një humorist si Ermali.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here