Sapo ishin bërë me fëmijë/ Gazetarja e njohur e Tv Klan humb bashkëshortin nga Covidi: Ishte në lule të rinisë

0
12

N jë ngjarje e rë ndë ka ndodhur sot duke tron ditur gjithë qytetin e Elbasanit, por jo vetëm. Julian Buzo 35 vjeç ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit.

Ai mori kurim prej disa ditësh në spitalin e Elbasanit, por kur gjendja u rënd ua, u nis drejt Tiranës. Me gjithë përpjekjet e mjekëve dhe sak rificës së tij, ai nuk mundi ta mpo shtë virusin.

Juliani la pas shumë dhi mbje e lot, duke hidh ëruar pa masë familjen e tij dhe gjithë të afërmit, miqtë dhe kolegët. Julian Buzo sapo ishte bërë babai i një vajze.

Ai e nisi karrierën e tij në median lokale në Elbasan. Ishte bashkëshorti i gazetares së njohur Odeta Gjevori e cila punon për emisionin “Stop” në TV Klan.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here