Sapo ndodhi tragjedia në qendër të qytetit, nje i ri dha shpirt, detajet ambulanca nuk mberriti ne kohe, asnjeher ambulancat nuk arrijne ne kohe

Një tragjedi e rëndë ka tronditur pak momente më parë Burrelin, ku ndodhi një aksident tragjik.

Një automjet mësohet se ka përplasur një këmbësorë, i cili ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Vijon…

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *