Sara bën ekon e bebit, Ledri emocionohet aq shumë/ Shkruan fjalë zemre: Mezo po pres t’i shoh sytë

0
347

This post has already been read 342 times!

Në vetëm pak javë Ledri Vula dhe Sara Hoxha pritet të bëhen prindër për herë të parë me vajzën e tyre. Reperi ka publikuar së fundmi një foto të ekografisë së Sarës, ku duket trupi i bebit.

4 details that the romance of Ledri Vula is going to another level! -  Instagramming

“Jom ka d es syt me t’i pa”, ka shkruar Vula krah postimit të fundit ku nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit. Me siguri Ledri duhet të jetë shumë i lumtur për këtë moment special në jetën e tij dhe e pret me padurim ardhjen në jetë të vajzës.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë dyshja festoi për pritjen e ëmbël në një ‘baby shower’ që bëri bashkë miqtë më të dashur të Ledrit dhe Sarës.

Ledri dhe Sara bëhen prindër për herë të parë

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here