Categories: Uncategorized

Shembull o shembull! Kryeministri i Holandës shkon në punë me biçikletë, të tanëve nuk u numërohen makinat

Po bën bujë në rrjetet sociale një e diel e kryeministri holandez.

Mark Rutte kishte takim të rëndësishëm dje në Hagë ku pritej të diskutohej për masat e reja në shtetin që ai është kryeministër.

Avdullah Hoti i Holandës nuk dallonte fare nga qytetarët tjerë në asnjë aspekt, shkruan Indeksonline.

Me veshje sportive, me biçikletë mesatare, me farmerka, bluzë, syzet në kokë, dhe një kafe në dorë, Rutte shkoi në zyre të takonte kabinetin qeverisës.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago