Sherr në familjen kryeqytetase/ 27-vjeçari plagos me thikë kunatin, dhunon edhe bashkëshorten

0
76Një sherr ka ndodhur në një familje në zonën e Laprakës, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person. Burime bëjnë me dije se një 27-vjeçar i identifikuar si Petrit Avdillari ka plagosur me thikë kunatin e tij dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Ai e ka qëlluar tre herë me thikë kunatin e tij, ndërsa ky i fundit është transportuar në spital në gjendje të rëndë. Pas ngjarjes, autori është larguar nga banesa. Motivet e sherrit janë ende të paqarta, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here