Sherr në mes të rrugës, çifti godet njëri-tjetrin pak ditë pas dasmës, pasi mësuan se… –

Ayşenur 23 vjeç dhe Sinan 24 vjeç, ishin një çift i sapomartuar ne Turqi.

Por ata u rrahën në mes të rrugës për shkak të shpenzimeve të dasmës së tyre.

Siç raportojnë mediat turke çifti së bashku me një mik, ndodheshin në qytetin e Uzunyalı, ku edhe ndodhi rasti. Gruaja me pas shkoi në polici dhe e denoncoi burrin e saj.

Në deklaratën e saj në stacionin e policisë ajo u shpreh se po debatonte me nënën në telefon për shkak të shpenzimeve të dasmës dhe më pas burri i saj e goditi me grusht.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *