Shkoi në motel dhe vdiq, ngjarje misterioze në qytet, gruaja që e shoqëronte burrin… –

Një burre i cili kishte shkuar ne motel, është gjetur i pajete.

vik.tima është i moshës 65 vjeçare, por identiteti i tij nuk dihet.

“Rreth orës 08:30 është pranuar informata për një person pa shenja jete në fshatin Prugovc. Policia menjëherë ka dalë ne vendin e ngjarjes po ashtu edhe ekipi i mjekëve emergjent të cilët kanë konstatuar vde.kjen e viktimës”, ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci për Telegrafin.

Borovci ka shtuar se lidhur me rastin policia ka nisur një hetim per rrethanat e ngjarjes.

Aktualisht rasti po trajtohet si vdekje e dyshimtë dhe policia po kontrollon regjistrin e hotelit per te pare me ke ka qene i shoqeruar vik.tima.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *