Shkoi në shtëpinë e vjehrrit, 36-vjeçari tenton ti japë fund jetës

0
37

This post has already been read 20 times!

FIER

Një 36-vjeçar ka tentuar t’i japë fund jetës orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje. Ngjarja ka ndodhur në Patos.

Bëht fjalë për shtetasin me iniciale,  T. J., me banim në Tiranë, i cili dyshohet se ka tentuar të vetëv.ritet me thikë në banesën e vjehrrit.

Aktualisht, 36-vjeçari ndodhet në Sptalin Rajonal Fier, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here