Categories: Uncategorized

Shkopa bejsbolli dhe karrige/ Babë e bir tentuan t’i shpëtonin atentatit, devijuan rrugë dhe përplasën makinën

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Durrës e ndodhur pak orë më parë. Mësohet se babë e bir kanë qenë duke lëvizur me makinë, kur disa persona kanë dashur t’i bëjnë atentat. Ata e kanë pikasur situatën dhe kanë devijuar makinën, e më pas janë përleshur fizikisht me autorët. Në vendngjarje shihen karrige dhe një shkop bejsbolli, ndërsa pak çaste pas konfliktit fizik janë shkrepur armët. Mësohet se babai, Armando Baboçi, nuk i ka mbijetur dot plagëve dhe ka ndërruar jetë në spital.

Mësohet se në gjendje të rëndë është djali i tij Erald Gjini (ka ndërruar mbiemrin). Ende nuk dihen shkaqet e konfliktit.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago