Sho.kuese ne vendin tone! Nëna lejonte të dashurin e saj që ta bente me të vajzën vetëm 14 vjeçe, e merrte me vete që të…

0
421

This post has already been read 417 times!

Burime brenda Prokurorisë së Kosovës kanë bërë të ditur se gruaja që është nëna e 14-vjeçares është arrestuar së bashku me burrin.

Një 14-vjeçare në Drenas është dhunuar nga partneri i nënëns së saj. E gjithë ngjarja ka ndodhur në dijeni të nënës. Burime brenda Prokurorisë së Kosovës kanë bërë të ditur se gruaja që është nëna e 14-vjeçares është arrestuar së bashku me burrin.

Nëna në momentin kur ka dalë me të dashurin e saj, e ka marrë edhe vajzën me vete, në mënyrë që të dalë më lehtë nga shtëpia, ndërsa i dashuri i saj e ka shfrytëzuar situatën dhe me pajtimin e nënës ka kryer marrëdhënie seksuale edhe me 14-vjeçaren.

Mediat kosovare mësojnë se babai i të miturës, i cili njëkohësisht është edhe burri i gruas së dyshuar është me probleme mendore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Po ashtu, gruaja e dyshuar ka edhe fëmijë të tjerë me burrin me të cilin është e martuar. Teksa gruaja dhe i dashuri i saj janë në paraburgim, vajza ndodhet në jetimore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here