Sho.kuese! Qytetari tërheq zvarrë me makinë qeninDhu.na dhe ke.qtr.ajtimi i kafshëve është kthyer në një fenomen shqetësues në vendin tonë. Mas.akrimi i këtyre të fundit sa vjen dhe “shtohet” në Shqipëri. Mbrëmjen e sotme pranë redaksisë së JOQ ALBANIA ka mbërritur një video ku shihet një qen teksa tër.hiqet zv.arrë nga një automjet tip “Benz”. Burime për JOQ bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në Roskovec.Vlen të theksohet se ky nuk është rasti i parë që ka ndodhur diçka e tillë.Një filozof gjerman thoshte se qeni është kafsha më besnike e njeriut, por përtej mungesës së të lexuarit dhe dijes, shumë shqiptarëve duket se u mungon dhe zemra.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *