Një aksident është regjistuar ditën e sotme në Shijak. Mësohet se në aksident është përfshirë një makinë policie dhe një automjet tjetër.

Siç shihet edhe në foto, mjeti tip “Benz” i ka prerë rrugën mjetit të policisë duke dëmtuar pjesën e përparme. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here