Shokon Bujar Qamili zbulon ku e ka marrë virusin dhe momentin tronditës: “Kam qëndruar 21 ditë në koma.mu duk sikur…”

0
152

Këngëtari shumë e dashur i muzikës popullore shqiptare Bujar Qamili pak ditë më parë në një intervistë me Skype nga Italia zbuloi se sapo kishte fituar betejën e vështirë me Covid-19.

Duke dalë ekskluzivisht në një tjetër intervistë për “ëake Up” ai tregoi detaje që askush nuk i dinte më parë rreth gjendjes së tij. Ai zbuloi se Covid-19 e ka marrë në Tiranë teksa ishte i ftuar në emisionin e Vizion Plus, “Këngë Moj”.

Ai shtoi se pas kësaj iku për pushime në Itali me familjen e tij ku gjendja u përkeqësua dhe temperatura e lartë thuajse ishte fatale për të. Bujari shtoi se në Itali teksa ishte i shtruar në spital ka qëndruar 21 në koma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here