Shokuese, pasi rrahu kunatën tentoi të kapë me zor edhe…ua ça na gjeti kshu –

Nje tjeter rast i rende eshte shenuar ne Polican, ku nje burre ka tentuar ta kape me zot dhe te beje seks me nje 37 vjecare.

Gjithashtu ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj kunatës së tij, shtetases E. Q.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Stacionin e Policisë Poliçan u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit F. Q., 45 vjeç, banues në Tërpan, Poliçan, pasi ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë me një 37-vjeçare.

Gjithashtu ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj kunatës së tij, shtetases E. Q.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *