Shokuese/ Tmerrohet Deputeti shqiptar, grabitësit i futen gjatë natës në shtëpi, detaje të rënda,ja cfare ka ndodhur…

Një deputet ka rënë pre e një grabitje gjatë mbrëmjes së djeshme. Bëhet fjalë për shtëpinë e deputetit të PDK-së, Mërgim Lushtaku në Graçanicë.Sipas Policisë, persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e deputetit dhe janë vjedhur 5 mijë euro, stoli ari, një armë me dy karikatorë dhe rreth 30 fishekë (me leje).Hetimet për këtë ngjarje kanë filluar dhe rasti është iniciuar si “vjedhje e rëndë”.Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *