Në nje fshat te Devollit në banesën e shtetasit Siri Pasholli ka shpërthyer një bombël gazi (e vogël), ku për pasojë janë dëmtuar lehtë dy familjarët.

Sipas burimeve nga spitali, ata kanë marrë dëmtime të lehta në duar dhe ndodhen në spital për mjekim.

Në vendngjarje ndodhet policia dhe zjarrfikësja që ka fikur bombulën dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here