Shpërthen gazetari: Një femër shumë e njohur për organizmin e orgjive VIP në hotelet e Tiranës…

0
320

Nje dite me pare kur nisi dhe vaksinimi i gazetareve, u vu re qe i gjithe Top Channel vrapoi per te marre dozen e pare te vaksines kineze Sinovac.

Te shumta ishin reagimet ne rrjet.

Por gazetari Muhamet Veliu ka zgjedhur tu pergjigjet ne kete menyre:

“Pas editorialistit fashist njohur si impotent mendor e fizik, “mbretit” të memeve, Lolitës se famshme, skuadrës së trollsave njohur si ekipi “byrektores” në SHQUP, bërjes së një mega PR falas për mua, sëfundmi i është shtuar edhe një femër shumë e njohur për organizmin e orgjive VIP në hotelet e Tiranës.

Dream team.

Në një kohë kur harxhohen miliona për bërje PR, jam me fat, që falë këtij ekipi, duke mos harxhuar asnjë lek, me intensitet të plotë punojnë falas për mua”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here