Shpërthen shampanja/ Blendi Klosi ‘nuk përmban dot entuziazmin’, lag gjithë të pranishmit, festa s’njeh pandemi…


Ka shpërthyer shapmanja në Berat. Blendi Klosi është shfaqur tejet i lumtur pas fitores dhe ka lagur të gjithë të pranishmit me shampanjë.

Klosi në një prononcim për mediat është shprehur shumë i entuziazmuar në lidhje me fitoren e 5 mandateve në qarkun e Beratit.

Klosi u shpreh se kjo ishte një fitore spektakolare pasi ai renditej i pesti në listë. Menjëherë pas shpalljes së rezultatit , socialistët kanë shpërthyer në festë.

 


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *