Shpëtim Nazarko thotë gjithë të zezat për Fatos Nanon/ Budalla, hale, më vjen ndot nga ai që del dhe flet

0
27

Analisti Shpëtim Nazarko ka shpë rthyer në sha rje ndaj ish-kryeministrit Fatos Nano pas intervistës së këtij të fundit disa ditë më parë që solli shumë reagime.

Teksa flitej për politikën shqiptare në krahasim me atë të Kosovës, pas fitores së Albin Kurtit, Nazarko tha mbrëmjen e kaluar në emisionin “Real Story” se i ka ardhur ndot nga ai dhe se nuk i ka dhënë asgjë Shqipërisë, asnjë ide, duke e krahasuar me një dordolec politik.

Shpëtim Nazarko: E pashë atë dhe më erdhi ndot nga ai. Ekonomist që nuk i ka dhënë asgjë Shqipërisë, po nuk ka shkruar një artikull të vetëm dhe ka fytyrë të na japë mend atje si një dordolec politik, e tu rpshme. Më erdhi nd ot, vetëm se kisha tim atë sëmurë se do t’i kthehesha dhe t’i thosha o budalla ke 30 vjet.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here